Hayalinpesinde.com – Ukrayna Hakkinda Tüm Bilgiler

Ukraynada Üniversite Okumak ?

Merhaba bu yazım uzunca olacak lütfen bu yazıyı dikkate alıp eğitim almaya gelin.

2 Yıldır ukraynada yaşamaktayım ve evliyim. Buraya ilk amaç şirket kurmak ve eğitim almak için geldim dilim yetersiz oldugu için kayıt oldum dil okuluna.

Ücret olarak 2600 dolar verdim peki pahalımı hemde çok pahalı kendınız gelip kayıt olursaniz bu rakam yarı fiyata düşüyor. Şirket ile sakın şahıs aracılıgıyla sakın gelmeyin.

Getiren şahıs sizi getirir ta parasını alana kadar parasını aldımı siktir olup gider sizde ortada kalırsınız. Size ballandırır durur sizden 1000 dolar koparmak için.

Peki ukraynada üniversite okunur mu ? KESİNLİKLE HAYIR Şirket sizi buraya yollamak için ballandırır yok aylık 300 dolarınız gider yok harcamalarınız 100 dolari geçmez suan ukraynada en ucuz olan eşyalar alkol ve sigara onun dışında herşey Türkiye ile aynı örnek verirsem 1 dürüm döner benım yaşadıgım şehirde urfa’da en iyi döner 8 tl tam ekmek ! Ukraynada 85 Grivna oda 11 tl gibi birşey Ev fiyatları en kötü ev köpegi baglasan durmayacak bir ev 350 dolar. 1+0 oda 🙂 Size söylemek istediğim sakın ama sakın şirket şahıs aracılıgıyla gelmemenız Çok okumak istiyorsanız Gelin kaydınızı kendiniz yapın gerekli dokumanlari ben verim size. Ücretsiz! Şirkete Şahısa 1000 dolar kaptırmayin. 

Türkiyeden farkı yok. ucuz diye hayallere kapılıp mağdur olmayın. hele ki sizin üzerinizden ceplerini dolduracak şahıs ve firmaların yalan dolan umutlarına hiç kulak asmayın. davulun sesi uzaktan hoş gelir. İnternette bu kadar harcarsın böyle ucuz gibi yorumlara da hiç inanmayın,

 

Yıllık üniversite fiyati : 2000 dolar

Aylık Harcama Kendinizi Kıssanız 400 dolar 10 ay kalacaksınız : 4 bin dolar 2 bin okul ücreti ve istem dışıı harcamalar 10 aylık hesap 200 olsun oda : 6200 x 3800 tl kur 26 bin tl yapıyor varın siz gidin. ve buna üniversitede sizden rüşvet alıp geçirmeyen hocaları hesaplamadım arkadaşım dönem başı 400 dolarda rüşvet veriyor 2 dönem 800 dolar :=)

 

YANİ UZUN LAFIN KISASI GELMEYİN ARKADAŞLAR İNANIN BURDA HARCADIĞINIZ YILLARA ÜZÜLÜRSÜNÜZ.

EĞİTİM PEŞ PARA ETMEZ.

OKUL PEŞ PARA ETMEZ.

ŞİRKETLERE GÜVENMEYİN DENKLIK OLAYIDA KESINLIKLE YOK. SİZE EVRAK GÖSTERİRLER YOK DENLİGİ VAR YOK ŞÖYLE YEMİN EDİYORUM HEPSİ YALAN DOLAN. SAKIN ŞİRKETE ŞAHISA PARA KAPTIRMAYİN. SİZİN SAYENİZDE CEPLERİNİ DOLDURUYORLAR ONA GÖRE.  ÇOK İSTERSENİZ GELİN 1 HAFTA KALIN GÖZLERİNİZLE GÖRÜN.

TAKILDIGINIZ KONU VS OLURSA : egemenkorkmaz@msn.com + hayalinpesimdecom@gmail.com  MAİL ATIN.

TEL : +380635450095  ARAYIN WHATSAPP : +905321769090

GELMEYİN GELMEYİN GELMEYİN.

Leave a Reply
*
*
*

Bizi Instagram’dan Takip Edin