Hayalinpesinde.com – Ukrayna Hakkinda Tüm Bilgiler

REKLAM

Reklam Tanıtım Sponsor

Her gün artan trafiği ile günlük 2.000 tekil ziyaretçiye ve 8.000 sayfa görüntülemeye ulaşan sitemiz üzerinden reklam, tanıtım yazısı ve sponsor link bağlantısı verebilirsiniz. Ukrayna ile ilgili ticari reklamlarınızı sitemizde yayınlıyoruz. Uçak bileti satışı, Ukrayna rehberlik ilanları, otel, konaklama, tur reklamları sitemizden daha iyi dönüşler alabileceğiniz reklam çeşitleridir.

Arka plan giydirme banneri Aylık 2.500 TL + KDV ( Sitemizin arka planında yer alacak reklam banneri sitemizin her sayfasında görüntülenebilir olacaktır )

Ana sayfa Tepe Banner: Aylık 1.500 TL+ KDV ( Ana sayfada logonun yanında yer alacak reklam banneri. Her sayfada görülmektedir. )

Makale üstü ve makale arası reklam banneri ( her makalede olacak şekilde ) Aylık 750 TL + KDV

Tanıtım yazısı: 350 TL+ KDV ( tanıtım yazılarında en fazla 2 adet link çıkışı olmalıdır. Tanıtım yazılarınız benzersiz içerikler barındırmalıdır. Tanıtım yazılarınız dilediğiniz takdirde bizim tarafımızdan ücreti karşılığında yazılmaktadır. ) Tanıtım yazılarımız 6 ay sonra sitemizden kaldırılmaktadır. 6 ay sonra tekrar ödeme yaparak yenileme yapabilirsiniz.

Genel Reklam kuralları

+18, bitkisel satışı, bahis gibi yasal olmayan reklam çeşitleri için alımımız BULUNMAMAKTADIR.

Ödemeler peşin olarak alınmaktadır, 6 ay ve 12 aylık anlaşmalarda %25 ve %40 indirimler uygulanmaktadır.

Footer link reklamları alınmamaktadır.