Hayalinpesinde.com – Ukrayna Hakkinda Tüm Bilgiler

Odessa Gece Hayati

Odessa Gece Hayatı

Odessa gece hayatı ile oldukça popüler bir büyükşehirdir. Özellikle sahil kenarındaki gece kulüpler ve barlar yaz sezonuna girince Ukrayna’da daha eğlenceli bir kent bulunmaz olur. Odessa’nın popüler Arkadya bölgesindeki diskolar hafta içi de olmak üzere sabaha kadar eğlenceyi doruk noktasında tutmaktadır.

Odessa Gece Hayatı Nasıldır?

Daha önceden gelmiş olan misafirlerimizin memnuniyet ve hayranlıklarına bakarsak hayatınızda en eğlenceli geceleri yaşatacak şehirdir Odessa. Gece kulüplerin kalite ve fiyat oranı Türkiye’ye göre çok uygun olmaktadır ve eşsiz bir tecrübe yaşatacaktır.

Odessa Gece Hayatında beni neler beklemektedir?

Odessa’nın bir yaz gecesinde Arkadya sahilineki İbiza gece kulübüne gittiğinizde istediğiniz içeceklerle donatılmış size özel rezerve edilmiş bir masa beklemektedir. Havuz başı veya loca kısmından ayırtılan masalar gece kulübünün en neziz bölümlerinde yer almaktadır. Masanızda oturup içeceğinizi yudumlarken çılgınca eğlenen yerli ve yabancı insanları izleme şansınız olacaktır. Odessa’nın gece kulüplerinin olmazsa olmazı danscılardır. Mekanda baktığınız her yerde seksi iç giyim kostümleri ile dans şovu sergileyen go go danscı kızlar görebilirsiniz. Ana sahne de yaz gecelerinde popüler Dj, Şarkıcılar veya dans grupları şowlarını sergilemekte iken siz isterseniz havuz kısmında ayrı bir dans pistinde müzik eşliğinde dans edebilirsiniz. İbiza gece kulübünde eğlence gün ağırana dek devam etmektedir.
Gece kulübü çıkışı çeşitli yemekler yapan dükkanlarda dairenize veya otelinize dönmeden karnınızı doyurabilirsiniz.

Odessa Gece Hayatı Pahalı Mı?

Odessa’nın gece hayatı belirttiğim gibi Ukrayna’da nam salmış ve yavaş yavaş avrupada da popülerleşen bir imaja sahiptir. Avrupa da popülerleşme sebebi ise bu denli eğlenceli ve kaliteli mekanların oldukça uygun olmasıdır. Türkiye’de deniz kenarında bulunan bu tarz açık hava gece kulüplerinde bir içkiye vereceğiniz fiyata siz Odessa’nın en nezih gece kulübünde kendinize ayırılmış masanızda otururken bir şişe açtırabilirsiniz.

Odessa Gece Kulüplerindeki Fiyatlar:

Gece kulübü giriş ücreti: o gecenin konuk DJ veya gruba göre 30-70 TL arasında değişmektedir
Masa rezervasyonu = Havuz başı masalar 190 TL den başlarken loca fiyatı masa başına 1.300 TL dir. Masa rezervasyonu için ödediğiniz miktar gecenin sonunda toplam hesabınızdan düşülecektir.

1l Absolut Vodka şişe + 4 Red Bull = 190 TL
1l Jack Daniels + Meşrubat = 350 TL
Olmeca Tekıla Şat = 10 TL
0.5l Coca Cola = 3 TL

Odessa Gece Hayatında Dikkat Edilmesi Gereken Şeyler

Her gelişmekte olan ülke gibi maalesef Ukraynada da turistlerden daha fazla kar etmeyi amaçlayan garson ve mekanlar görebilirsiniz. Gece sonunda hesabınıza içmediğiniz ve yemediğiniz şeylerin eklendiğini görmek sizi hiç şaşırtmasın. Zaten alkolün etkisi ve dil sorunundan dolayı turist zyaretçi anlamaz diye hesabı kabartan mekanların arasında en nezih olan İbiza gece kulübü bile dahil. Fişin üzerinde rusça alfabesiyle yazılmış ürünleri de turistlerin okuyabilmediklerini bilen mekanlar kazık atmaktan hiç çekinmez. Bu durumdan dolayı yanınızda rusça bilen rehber veya arkadaşınızın olması size oldukça yararı olacaktır.
Ben ve yakın arkadaşlarım Odessadahayat sitesi olarak Odessaya dünyanın her bir yanından gelecek olan ziyaretçilere gece gündüz rehberlik hizmeti sunmaktayız. Sizin gece kulübündeki masa rezervasyonunuzdan, tüm siparişleri vermenize, istediğiniz kişi ile tanıştırma durumuna, gece sonu da doğru hesabı ödeme garantisini sunmaktayız.

Günlük Odessa Türkçe Rehberlik fiyatları:

1 kişilik Türkçe rehberlik (24 saat) = 40 USD
2 kişilik Türkçe rehberlik (24 saat) = 50 USD
3 kişilik Türkçe rehberlik (24 saat) = 70 USD
3+ kişilik Türkçe rehberlik (24 saat) = her eklenen kişi başına +5 USD

Leave a Reply
*
*
*

Bizi Instagram’dan Takip Edin