Hayalinpesinde.com – Ukrayna Hakkinda Tüm Bilgiler

, ,

Lviv Handmade Chocolate Odessa

 

Kendinizi şımartmaya hazır mısınız? çikolata cennetine hoş geldiniz, çikolata severlerin dikkatine bu mekandan ayrılmanız kolay olmayabilir. Muazzam kendine has Lviv çikolatasıyla sizleri kendine bağımlı yapabilir.

Çikolatadan bahsetmişken ki zaten çikolatayla ilgili çok şey var ama en önemlisi mutfak ve çikolatalar mekanın her yerine dağılmış olup tane usulü veya paket şeklinde sipariş edilip tüketilmeye hazırdır. Türkiye’deki eş ve dostlarımızı ve tabiki de çocukları mutlu etmek onlara birer hediye almak isterseniz her yaşa ve her damağa uygun hediyeliklerimiz bulunmaktadır.

Lviv Handmade Chocolate Odessa lviv handmade chocolate

Masanıza oturup menünüzde çeşitleri belirtilen çikolatalardan istediğinizi seçip kahve eşliğinde manzaranın ve Odessa’nın en önemli caddesinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Lviv Handmade Chocolate Odessa image

Kahveden bahsetmişken menü çok yelpazeli olup filtre kahvelerden aromalı kahvelere kadar varmaktadır, tabiki de Türk kahvesi mekan da bulunmaktadır sadece servis usulü farklıdır.

Fiyatlardan bahsedelim en ucuz çikolatamız 8 grivnadan başlamaktadır en fazlada 15 grivnaya varmaktadır, çikolataların çoğu damak tadımıza uygundur fakat bazı tatlara alışık değiliz ama tabiki de yurt dışında tatil yapıyorsanız radikal kişiliğinizi bir kenara bırakıp ve yeniliğin tadını çıkartınız.

Lviv Handmade Chocolate Odessa lviv chocolate workshop

Mekanın her yerinde Annelerimizden alışık olduğumuz dantel ve masa örtüleriyle bezenmiş olup burası size eviniz gibi hissettirecek. Ukrayna’nın Lviv kenti alene ve görene olarak bizlere zaten çok yakın tabi bunu bir sonraki tatilinizde Lviv’e giderek değerlendirebilirsiniz, şimdiden afiyet olsun))

Lviv Handmade Chocolate Odessa ds

Leave a Reply
*
*
*

Bizi Instagram’dan Takip Edin