Hayalinpesinde.com – Ukrayna Hakkinda Tüm Bilgiler

Kiev Saxon Club

İstanbuldan gelen CEM Kardeşimin ısrarı üzerine Saxon Klube gittik 🙂 benım bu klube 4’üncü gelişim arap ve türk fazla bu mekanlara gelmez damsız almıyolar daha doğrusu para burada geçmiyor güvenliğe para verip içeri girmek yani. Neyse Saat gece 11 oldu klub dolmaya başladı peki saxon klup hakkında kısa bir bilgi vereyim.

NOT: VİDEO VE RESİM ÇEKİMLERİ BİZE AİTTİR KAYNAK GÖSTERİLMEDEN PAYLAŞILMASI YASAKTIR!

Kiev Saxon Club cemsk

Kiev Saxon Club masamm
Saxon varlığını sürdürdüğü Kiev Gece Hayatı’nda 5 yılı aşkın süredir önemli bir konuma sahiptir.
Saxon’un açılmasından itibaren Kiev’de bir çok yeni ve benzeri bir çok kulüp ortaya çıkmasına rağmen hiç biri Saxon’un popülaritesini geçemeyip, kapandılar. Saxon Gece Kulübü, Ortaçağ tarzı bir müze ya da Kral’ın Kalesini yansıtan gerçekçi bir izlenim vermektedir.

Amfitiyatro şeklinde olan kulübün alt katında bulunan dans pistinde gece boyunca konuk DJ’ler tarafından Rave müzikler çalınmaktadır. Ses ve ışık sistemleri olarak oldukça kaliteli ekipmanlara sahip olan Saxon’da yorulduğunuz zaman salonda dinlenebilirsiniz. Üst katında bulunan dans pistinin ortasındaki bar’da da soluklanma fırsatı bulabilirsiniz. Her gün farklı temalı partilerle farklı türden insanları ağırlayan gece kulübünde, Salı günleri 80’lerin disko müzikleri, Çarşamba günü Çılgınlık Teknolojileri, Perşembe şehrin en iyi tekno partileri, Cuma ve Cumartesi ev ritimleri ve son olarak Pazar günü ElectroSunday konseptli geceleriyle her tarzdan kitleye hitap etmektedir.

Saxon, Kiev’de kesinlikle görmek isteyeceğiniz kulüplerden biri, atmosferini yaşamadan tarif etmek zor. Özellikle üniversite öğrencileri tarafından yoğunlukla tercih edilen Saxon, Kiev’de bulunan diğer kulüplere göre daha mütevazi ve samimi insanlarla karşılaşabileceğiniz bir gece kulübü.

Adres: Киев, Михаила Максимовича ул. 4
Rezervasyon: 0 (44) 257-40-70

Leave a Reply
*
*
*

Bizi Instagram’dan Takip Edin