Hayalinpesinde.com – Ukrayna Hakkinda Tüm Bilgiler

Heaven Night Club ve Restoran Kiev

Şehirde eğlence mekanları içinde en aykırı mekanları arasında gösterebileceğimiz Heaven night club Kiev haftanın her günü açık. Mekan gece kulübü ve restoran olarak da hizmet veriyor. “Cennete hiç gitmediysen, bugün bizimle ol” gibi iddialı bir sloganları var.

Heaven Night Club ve Restoran Kiev Escaleras al cielo 30

Her ne kadar birçok turist tarafından bilinmese de Heaven Night Club Kiev gece hayatı içinde kendine yer edinmiş bir mekan. Ülkenin en ünlü djlerinin günlerde sahne aldığı mekanın özel müdavimleri de azımsanmayacak kadar fazla. Egzotik dekoru, sıra dışı partileri ve sınır tanımayan eğlence hayatı ile özellikle hafta sonları şehirde önemli bir nokta. Özellikle kulübün dansçı kızlarından bahsetmek gerekiyor. Belki de Kiev’de bu kadar güzel ve seksi dansçı kızları bir arada görmek oldukça zor. Kulüp içindeki profesyonel dans ekibi ile hafta sonları özel ve sıra dışı partileri insanları kulübe çeken bir başka nokta.  Kulübü önermemizdeki nedenlerden birisi de mekanın turistler tarafından fazla bilinmemesi. Bu nedenle diğer Kiev gece kulüpleri gibi içerde Türk görmeniz çok mümkün değil.

Şehir merkezinde olması nedeniyle ulaşımı kolay olduğundan yerel halk tarafından tercih ediliyor. Kiev’de güzel bir akşam geçirmek için akşam yemeğini gece kulübüne bağlamak için de oldukça iyi bir seçim. Heaven club diskoolmasının yanı sıra harika mutfağa ve zengin bir menüye sahip restoran olarak da hizmet veriyor. Giriş alanında yaklaşık 100 kişilik bir restoran kafe bölümü var. Salatalardan, pizzaya, suşiden, et tavuk çeşitlerine birçok alternatif bulunuyor. Hafta içi her gün sabah 10:00’da açılan restoran bölümü gece saat 23:00’a kadar hizmet veriyor. Kafe, bar bölümü sabah saat 04:00’a kadar çalışsa da mutfak bölümü çalışmadığından yiyecek istekleri karşılanmıyor.

 

Heaven club Fiyatlar

 

Kulüp hakkında gelen en çok yorumlardan birisi de, Türkiye’ye bakarak yüksek olmasa da Kiev fiyatları standartlarında pahalı oluşu. Kulübün menüsünü incelediğimizde fiyatlar aslında oldukça normal. Örnek vermek gerekirse 1 Litre viski fiyatları 150 TL ile 300 TL arasında değişiyor. Club özel kokteyleri de 10 TL ile 20 TL arasında. Yine votka, şarap, şampanya, kanyak gibi içecekler de şişe fiyatları 70 Tl ile 200 tl arasında. Ama özellikle sosyal medya ve Google yorumlarına baktığımızda fiyatlardan şikayet eden birçok kişi mevcut. Bu arada hafta sonları gece kulübünün giriş ücreti 100 Grivna yani yaklaşık olarak 4 dolar.

 

Heaven Night Club Kiev Adres Telefon ve Rezervasyon

Özel günler ve Cuma , Cumartesi ve Pazar günleri Heaven Club’a gitmek isterseniz rezervasyon yaptırmanızı öneririz. Telefonu açan kişi ile İngilizce konuşmanız durumunda sizi İngilizce bilen personele bağlayarak rezervasyonunuzu alacaktır. Nerede nasıl gidilir derseniz aşağıdaki adresi telefonunuza yapıştırarak ya da taksi şöförüne gösterek ulaşabilirsiniz.

 

Adress: Kiev, Grinchenko streer 7

Phone: +38 067 217 31 13

Web: http://www.heaven-club.com.ua

Leave a Reply
*
*
*

Bizi Instagram’dan Takip Edin