Hayalinpesinde.com – Ukrayna Hakkinda Tüm Bilgiler

Captan Morgan Odessa

 

“Captan Morgan” – efsanevi Odessa enstitüsü, kesintisiz hareketin kurucusu, barda dans eden, aşırı ve atış kokteyllerinin yasama organı.

Captan Morgan Odessa capture 20171006 173934

Yüksek kaliteli ışık ve ses ile donatılmıştır ve içindeki en önemli şey eski “Morgan” ın ruhu ve atmosferi. Barmen kokteylleri servis ederken, dinlenip eğlenin, barda hafif flört edin, kafanızı boşaltın. Kulübün her haftasında parlak temalı partiler, DJ’ler arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle rahatlamak için rahat bir ortam yaratmaya yardımcı olurlar.

Captan Morgan Odessa 000000896

Menü birçok gurmeyi tatmin edecek. Burada nefis tadı sizi kayıtsız bırakmayacak olan Avrupa ve Japon yemeklerinin tadına bakabilirsiniz. Mutfağı, yumuşak kruvasanlardan sulu bifteklere kadar çok çeşitli yemekler için ünlüdür; şehirdeki en iyi suşi ile geleneksel çorba ve salata arasında. Ayrıca lezzetli tatlılara karşı koyamazsınız. Aralarında, kulübün şeflerinin kendi elleriyle hazırladıkları lezzetli dondurma ve sorbeleri vurgulamakta isterim.

Captan Morgan Odessa capture 20171006 174035

Kulübün alt güvertesinde, gizli hazinemiz var – ücretsiz şehir ruhunu paylaşabilecek tadı ve tarzı olan insanlar için bir yer olan “Viragevsky” bar. Tutkulu kırmızı, gizlice siyah, kar-beyaz – sevginin üç rengi. Gurmeler için müzikal bir cennet!

Leave a Reply
*
*
*

Bizi Instagram’dan Takip Edin