Hayalinpesinde.com – Ukrayna Hakkinda Tüm Bilgiler

Budapest Odessa

 

Budapeşte hem romantik yemekler hem de lüks öğle yemeği için mükemmeldir. Başlangıçta hazırlanan Macar ve Avrupa yemekleri burada servis edilmektedir. Otantik tarifler ve modern pişirme teknolojileri, gıda ürünlerini sanat yapıtlarına dönüştürür. Öğle yemeğinde, toplantıda, ziyafette veya düğünde yer arayanlar, ana salon moda dekorasyonumuzdan memnun kalacaklar. Bodrum katında özel toplantılar için nargile salon ve salonumuz var. Yaz aylarında toplam koltuk sayısına ekstra teras alanı memnuniyetle sağlanmaktadır. Andrey Dromov restoranımızın yönetici şefidir. Budapeşte’de sunulan tüm yemekler resim olarak yağlı boya gibi görünüyor. Sunulan yemek yelpazesinin tadına benzeyen eşsiz ve pitoresk hizmet. En kritik ve şımarık gurme için bile ilginç ve şaşırtıcı derecede yeni spesiyaliteler.

Budapest Odessa capture 20171011 112339

Dekorasyonu sizleri mekana hayran bırakacak, Macaristanın kendine özgü kalıp ve bina yapıları adeta bir sergi gibi karşımıza çıkıyor, genelde konukları iş adamları, avukatlar ve özel bir toplantı için bir araya gelen ofis çalışanlarıdır.

Budapest Odessa capture 20171011 112609

Macaristan mutfağının yöresel yemekleri menüdeki resimde olduğu gibi bir yağlı boya portresini andıracak şekilde sunulur.

Budapest Odessa capture 20171011 112528

Tavsiye ettiğim sayılı mekanlardandır ve muhakkak gitmenizi öneririm, yemek ayrımı yapan gurmelerimiz burada böyle şansınız olmayacak!!

Leave a Reply
*
*
*

Bizi Instagram’dan Takip Edin